Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Tlač loga » o tlači
o tlači:

sieťotlač:

Farba loga sa pretláča cez špeciálne sito pripnuté k rámu. Farba sa vpíja priamo do štruktúry materiálu a stáva sa jeho súčasťou. Potom je tepelne fixovaná. Výhodou sú lepšie cenové podmienky, veľký výber farieb a vysoká odolnosť voči mechanickému zaťaženiu.

vhodné pre potlač veľkého aj malého množstva

vysoká odolnosť voči mechanickému zaťaženiu

vysoká odolnosť voči praniu

jednoduchá aplikácia

výhodná cena

 

transferová tlač:

Technológia transferovej tlače je ideálna na potlač textilných materiálov na prírodnej báze aj na syntetickej tkanine a ich zmesy. Potlač je odolná voči praniu a farby dobre kryjú aj na tmavších textíliách. Pri tomto spôsobe potlače sa využíva špeciálna farba, ktorá sa pomocou transferovej tlačiarne vytlačí na tzv. prenosný papier alebo fóliu, ktorá je potiahnutá špeciálnou vrstvou. Následne sa pod vysokým tlakom a pri veľkej teplote lisovaním nanesie grafický motív z papiera na potlačovaný materiál.

- vhodné pre potlač malého množstva

- vysoká odolnosť voči mechanickému zaťaženiu

- vysokokvalitná plnofarebná potlač

- neobmedzený počet farieb

- tlač bez prípravy tlačovej formy