Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Všetko o nákupe » Spôsob platby

 

 

Spôsob platby

 

 

Aká je možnosť platby?

Za tovar a služby v našom e-shope je možné platiť nasledovnými spôsobmi:

- platba na dobierku

- platba vopred (zálohová platba)

- platba na splatnosť

 

Platba na dobierku

Pri preprave tovaru pomocou DPD kuriéra môžete využiť platbu dobierkou. Tovar zaplatíte kuriérovy pri odovzdaní tovaru. Možnosť platby v hotovosti, alebo kartou. Pri platbe na dobierku účtujeme príplatok vo výške 1,00€ bez DPH.

 

Platba vopred

V prípade zadania platby prevodom bude zaslaná predfaktúra/zálohová faktúra na vami zadaný e-mail v objednávke. Objednaný tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Ako variabilný symbol zadávate číslo faktúry. Objednávka bude spracovaná a expedovaná po prijatí peňažných prostriedkov na náš účet. Po úhrade Vám bude zaslaný tovar podľa jeho dodacej lehoty. S tovarom bude doručená aj faktúra. Túto možnosť platby zvoľte ak tovar nepotrebujete súrne. Pri platbe vopred sa môže dodanie tovaru predĺžiť o 2-3 dni. Táto platba je zadarmo, bez navýšenia ceny.  Ak nie je zálohová faktúra uhradená do 7 dní, bude objednávateľ kontaktovaný e-mailom alebo telefonicky. Ak nebude zálohová faktúra uhradená do 7 dní od kontaktu, bude objednávka zrušená/stornovaná. 

 

Platba na splatnosť

S tovarom Vám bude doručená faktúra, ktorú uhradíte podľa vopred dohodnutej splatnosti. Tento spôsob platby je dostupný len pre našich zmluvných partnerov, mestá, obce, školy, štátne inštitúcie a podobne. Pred prvou platbou na faktúru požadujeme aspoň 3 realizované objednávky platené iným spôsobom (platba vopred, dobierka). Opýtajte sa nás na info@workman.sk na možnosť platby na faktúru a pokúsime sa Vám vyjsť v ústrety.

 

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, môžete tak urobiť prostredníctvom nášho e-mailu info@workman.sk, prípadne telefonicky na čísle +421 917 453 622.

 

 

workman link